Zapisy na warsztaty „Fundraising pozaprojektowy”

Zapisy na warsztaty „Fundraising pozaprojektowy”

Trwa cykl szkoleń w ramach kandydatury Bielska-Białej do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Za nami warsztat budowania i rozwoju publiczności oraz pracy z użyciem metody design thinking, czyli twórczego podejścia do projektowania oferty opartej na potrzebach odbiorców. Już teraz zapraszamy Was na trzeci warsztat – trwają zapisy na szkolenie Fundrising pozaprojektowy, które odbędzie się w czerwcu.

Praktyczna wiedza na temat sposobów komunikacji z darczyńcami, metod pozyskiwania funduszy, kodeksu etycznego fundraisera oraz budowania kampanii fundraisingowej czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w warsztatach. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość 30-minutowych bezpłatnych konsultacji z trenerem, a na zakończenie otrzymają dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje (warsztaty realizowane są zgodnie ze standardem kształcenia fundraiserów Europejskiego Stowarzyszenia Fundraisingu).

Warsztaty fundraising pozaprojektowy

Termin: 21-22 czerwca

Godziny: 9.00-17.00

Miejsce: Punkt 11

Zasady naboru: zgłoszenia należy przesyłać do 14 czerwca do godz. 16.00 na adres: esk@bb2029.com.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przeprowadzimy weryfikację telefoniczną uczestników i na jej podstawie wyłonimy listę uczestników (ma to na celu ustalenie, w jakim stopniu osoba zgłaszająca się na warsztat wykorzysta zdobytą wiedzę w praktyce i przyczyni się do kulturalnego rozwoju miasta).

Inne wątki